Loading…

PERJANTAI

Sali 1
klo 16:00-17:00 Cuban salsa / Matias (Taso 2)
klo 17:00-18:00 Cuban salsa / Matias (Taso 3)
klo 18:00-18:30 TAUKO
klo 18:30-19:30 Bachata / Matias (Taso 2)
klo 19:30-20:30 Bachata / Matias (Taso 3)
Sali 2
klo 16:00-17:00 West Coast swing/(taso 1-2)
klo 17:00-18:00 West Coast swing/ (taso 2)
klo 18:00-18:30 TAUKO
klo 18:30-19:30 West Coast swing (taso 2)
klo 19:30-20:30 West Coast swing (taso 3)
Sali 3
klo 16:00-17:00 Argentiinalainen tango / Jenna&Ari (Tasot 1-2)
klo 17:00-18:00 Argentiinalainen tango / Jenna&Ari (Tasot 2)
klo 18:00-18:30 TAUKO
klo 18:30-19:30 Argentiinalainen tango / Jenna&Ari (Tasot 2)
klo 19:30-20:30 Argentiinalainen tango / Jenna&Ari (Tasot 3)

LAUANTAI

Sali 1
klo 11:00-12:00 West Coast swing /  (Taso 2)
klo 12:15-13:15 West Coast swing /  (Taso 2)
klo  13:15-14:15 TAUKO
klo 14:15-15:15 West Coast swing / (Taso 3)
klo 15:30-16:30 West Coast swing /  (Taso 3)
Sali 2
klo 11:00-12:00 Suomi tango argentiinalaisin maustein/ Jenna&Ari (taso 2)
klo 12:15-13:15 Suomi tango argentiinalaisin maustein/ Jenna&Ari (taso 2)
klo 13:15-14:15 TAUKO
klo 14:15-15:15 Argentiinalainen tango / Jenna&Ari (Tasot 2)
klo 15:30-16:30 Argentiinalainen tango / Jenna&Ari (Tasot 3)
Sali 3
klo 11:00-12:00 Salsa soolo/ Matias (Avoin taso)
klo 12:15-13:15 Cuban salsa/ Matias (Taso 2)
klo 13:15-14:15 TAUKO
klo 14:15-15:15 Cuban salsa / Matias (taso 3)
klo 15.30-16.30 Bachata / Matias (taso 3)
PopUp tanssitunnit

klo 16:30-17:30 PopUp tanssitunti Bachata / Matias

19:30-20:30 PopUp tanssitunti Fusku / Matleena

SUNNUNTAI

Sali 1
klo 11:00-12:00 Bugg / Rosa (Taso 2)
klo 12:15-13:15 Bugg / Rosa (Taso 2)
klo 13:15-14:15 TAUKO
klo 14:15-15:15 Bugg / Masi & Matleena (Taso 3)
klo 15:30-16:30 Bugg / Masi & Matleena (Taso 3)
Sali 2
klo 11:00-12:00 Boogie Woogie / Masi & Matleena (Taso 2)
klo 12:15-13:15 Boogie Woogie / Masi & Matleena (Taso 3)
klo 13:15-14:15 TAUKO
klo 14:15-15:15 Fusku / Rosa (Taso 2)
klo 15:30-16:30 Fusku / Rosa (Taso 3)
Sali 3
klo 11:00-12:00 Cha Cha /  (Taso 2)
klo 12:15-13:15 Cha Cha / (Taso 3)
klo 13:15-14:15 TAUKO
klo 14:15-15:15 Rumba soolo/ (avoin taso)
klo 15:30-16:30 Rumba / (Taso 2)
PopUp tanssitunnit

klo 17:45-18:45 PopUp tanssitunti Rockabilly / Matleena